środa, marca 11, 2015

BATH BOMBS

Witajcie Kochani! Temat kul do kąpieli z pewnością nie jest Wam obcy. Są przeciwnicy i zwolennicy tych musujących kuleczek. Ja należę do tych pośrodku. Oto kilka firm gdzie możecie je znaleźć, zarówno te w Polsce jak i za granicą.


LUSH
Kule z firmy Lush to chyba te najbardziej popularne. Niestety z tego co mi wiadomo nie dostępne jeszcze w Polsce. Kule z Lush'a są wyrabiane ręcznie, zawierają bardzo dużą ilość olejków, co pewnie daje tak intensywny zapach kul. Nie należą one do najtańszych. Czy warto? Moim zdaniem warto, ale raz na jakiś czas. Dzięki temu, że kule są dość duże możemy zużyć je na kilka kąpieli.

BOMB COSMETICS

To marka, którą bez problemu dostaniecie już w Polsce. Osobiście uwielbiam tę firmę za ich świece, bomby i inne kosmetyki do kąpieli. Zapachy mają obłędne i tak intensywne, że nie da się przejść obok nich obojętnie. Podobnie jak te z Lush'a mają w składzie sporo olejków. Ceny są bardzo przystępne. Można je dostać w świetnych zestawach, które będą idealne na prezent.

ORGANIQUE

Firma również dostępna w Polsce. Z tych trzech firm te kule są chyba najbardziej ubogie w kształty. Dla innych będzie to zaletą a dla innych wadą. Ja jednak wolę te bardziej kolorowe i o ciekawszych zapachach. Cena takiej kuli to ok. 13 zł.

A Wy, jakie kule wybieracie?       

5 komentarzy:

 1. aż by chciało się je zjeść! :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Niestety na większość kul zapachowych mam alergię, ale rekompensuję to sobie zwykłymi olejkami zapachowymi. Naprawdę polecam - są znacznie tańsze i bardzo wydajne; moim ulubionym jest ostatnio olejek lawendowy, wspaniale relaksuje.

  Pozdrawiam serdecznie,

  http://www.surrealbutnice.pl

  OdpowiedzUsuń
 3. wspaniałe dla ciała:>
  wspaniałe dla umysłu - zabawyumyslu.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 4. śliczne
  rokiand.blogspot.com
  wzajemna obserwacja?

  OdpowiedzUsuń
 5. Podobają mi się wizualnie i chętnie bym je wypróbowała :))

  OdpowiedzUsuń

Copyright © 2016 Amélie Atelier , Blogger