środa, marca 16, 2016

WIZAŻYSTA - ZAWÓD Z PASJĄ. JAK ZACZĄĆ?


Jak wiecie lub nie wiecie, jestem wizażystką. Zaczęło się od pasji, a przerodziło w moją pracę. Sprawia mi to ogromną przyjemność,  że mogę robić to co lubię i widzieć ten szeroki uśmiech malujący się na twarzach kobiet, kiedy wpadną w moje ręce.

Moja przygoda z makijażem zaczęła się już w liceum, gdy oglądałam wiele, naprawdę wiele tutoriali na Youtube. Kiedy skończyłam liceum, nie wiedziałam co mam ze sobą zrobić. Nie chciałam iść od razu na studia,  bo tak do końca nie wiedziałam co chciałam robić w życiu. I zdecydowałam, że zamienię swoją pasję w coś więcej. Szkół wizażu w Krakowie nie jest mało, ale wybór padł na tę, która najbardziej przykuła moją uwagę,  a mowa tu o Artystycznej Alternatywie. Jak potem się okazało, była to najlepsza decyzja w moim życiu. 

Z czystego serca mogę Wam polecić tę szkołę, bo to tam uwierzyłam w swoje możliwości. Poznałam tam naprawdę niesamowitych ludzi. Kierunek jaki ukończyłam to wizaż i stylizacja i trwało to rok. Po ukończeniu szkoły zostałam dyplomowaną wizażystką i stylistką.

Co dalej? Sama praktyka. Wizażysta to zawód, który cały czas trzeba doskonalić. Najważniejsze to uwierzyć w siebie. 

3 komentarze:

 1. Powodzenia w realizacji dalszych marzeń :)
  Praca, która daje nam satysfakcje to naprawdę rzadkość.
  Pozdrawiam cieplutko :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Najważniejsze w życiu jest to abyśmy robili to co kochamy.
  Obserwuje i zapraszam do mnie.
  Mój blog

  OdpowiedzUsuń
 3. bardzo fajna notatka :) Zapraszam do siebie na konkurs :)

  OdpowiedzUsuń

Copyright © 2016 Amélie Atelier , Blogger