poniedziałek, kwietnia 25, 2016

LETNIA WISHLISTA: STRÓJ KĄPIELOWY, IPHONE CASE, TOALETKA IKEA, DŻINSY BOYFRIEND...


Zbliża się koniec kwietnia i w oczekiwaniu na lato zaczynamy tworzyć swoje listy zakupowe. Zawsze, gdy robi się coraz cieplej, mam ochotę na kilka nowych rzeczy. Ostatnio wpadło mi w oko pare drobiazgów, których chciałabym stać się posiadaczką i postanowiłam się z Wami tym podzielić. Jeśli jesteście zainteresowane to zapraszam do czytania.

1. Etui na Iphone, uwielbiam co jakiś czas zmieniać wygląd swojego telefonu. Ostatnio mnóstwo czasu spędziłam na poszukiwaniu czegoś w letnim klimacie. Stacjonarnie ciężko znaleźć coś fajnego, więc takich rzeczy zawsze poszukuję w sklepach internetowych. Zakochałam się w tych ananasach. Znajdziecie je TUTAJ KLIK.

2. Dżinsy Bofriend, zwłaszcza takie z dziurami. Świetnie wyglądają w wielu letnich stylizacjach. Wystarczy jakiś klasyczny top i gotowe. W lecie na pewno zaopatrzę się w kilka sztuk. Ten model znajdziecie TUTAJ KLIK.

3. Strój kąpielowy, co roku kupuję nowy. Ten spodobał mi się od razu. Kolorystyka i krój są świetne. Koniecznie muszę wybrać się do sklepu i go przymierzyć. Mam nadzieję, że jest dobrze skrojony i wygodny. Znajdziecie go TUTAJ KLIK.

4. Toaletka, moja obecna jest już mocno poturbowana, dlatego teraz szukałam takiej która ma szybę na blacie, ze względu na porządek. Z takiej łatwo zmyć plamy z podkładu czy innych kosmetyków. To bardzo znany model, który pochodzi ze sklepu Ikea.

Moja lista zakupowa już gotowa! A Wasza? Koniecznie podzielcie się ze mną swoimi pomysłami.

OBSERWUJ MNIE I BĄDŹ NA BIEŻĄCO!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © 2016 Amélie Atelier , Blogger