środa, grudnia 07, 2016

KILKA POMYSŁÓW NA ŚWIĄTECZNY PREZENT DLA NIEJ I DLA NIEGO


Świąteczna gorączka rozpoczęła się na dobre. Centra handlowe pełne są już od ludzi pędzących w szale prezentowym. Żeby ułatwić Wam tę sprawę, jak co roku przygotowałam dla Was kilka pomysłów na świąteczny prezent dla niej i dla niego.


Dla niej:

I. Książka
Książka to idealny prezent dla każdej kobiety, która lubi spędzać długie wieczory z kubkiem gorącej herbaty i dobrą książką. To propozycja prezentu w przystępnej cenie, może być również z miłą dedykacją. Tematykę książki dobierzcie indywidualnie do bliskiej Wam osoby, którą chcecie obdarować. 

II. Perfumy
Flakon eleganckich perfum, to zawsze dobry pomysł na prezent. Zazwyczaj są już ładnie zapakowane, lub w połączeniu z innymi kosmetykami, w zestawach świątecznych. To prezent ponadczasowy, ale przy takim podarunku warto znać gusta zapachowe osoby, którą chcemy obdarować.

III. Pidżama
Kiedy brak nam już pomysłu, zawsze dobrą opcją i praktyczną jest zakup świątecznej, ciepłej pidżamy. Myślę, że z takiego prezentu, ucieszy się każda kobieta, ta młodsza jak i ta starsza.

IV. Biżuteria
Przy wyborze biżuterii na prezent, warto wybierać klasyczne proste wzory. Taka biżuteria sprawdzi się świetnie jako dodatek do każdej stylizacji. Taki prezent zostanie z właścicielem na długo.

V. Kalendarz
To bardzo praktyczny prezent, co nie znaczy, że nie jest dobrym pomysłem. Kalendarze, a zwłaszcza planery to teraz bardzo modny gadżet. Na rynku znajdziecie teraz wiele pięknych wzorów. 

  Dla niego:

I.  Zegarek
Świetnym pomysłem na prezent dla Waszego ukochanego mężczyzny czy też brata lub taty, będzie zegarek. To elegancki i ponadczasowy upominek. To również bardzo praktyczny prezent i na pewno spodoba się każdemu mężczyźnie. W zależności od zasobności Waszego portfela, możecie postawić na te z wysokiej półki lub na te z nieco niższej.
II. Portfel
Elegancki, skórzany portfel to coś co powinien mieć każdy mężczyzna. Najlepiej, żeby był niewielki i mieścił się w tylnej kieszeni spodni, czyli tam gdzie mężczyźni najczęściej noszą portfel.
III. Okulary
Dobrej jakości okulary przeciwsłoneczne, to nie tylko prezent do wykorzystania w lecie, bo tak naprawdę okulary nosimy przecież przez cały rok. W tym przypadku najlepiej postawić na klasykę. 
IV. Szlafrok
Z wyborem takiego prezentu musimy znać dobrze mężczyznę, którego obdarowujemy. Nie każdy facet lubi nosić odzież tego typu.
V. Perfumy
Tak jak w przypadku kobiet, perfumy to świetny pomysł na prezent. Znając dobrze gusta zapachowe, tego którego obdarowujemy, sprawimy na pewno piękny prezent.
Mam nadzieję, że moje tegoroczne pomysły na prezent pomogą Wam w przedświątecznych zakupach.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © 2016 Amélie Atelier , Blogger