niedziela, lutego 05, 2017

MANICURE HYBRYDOWY KROK PO KROKU


Od jakiegoś czasu przestawiłam się ze zwykłych lakierów na manicure hybrydowy. Jest to na pewno trwalszy efekt, utrzymujący się o wiele dłużej niż zwykłe lakiery, ma lepszy połysk i nie odpryskuje. Ten tutaj manicure wykonałam mojej mamie, z użyciem lakierów marki Provocater, w tym jednym o właściwościach zmieniających kolor pod wpływem temperatury, czyli termiczny lakier hybrydowy. 


Do wykonania manicure hybrydowego potrzebujemy: preparat do odtłuszczenia paznokci, lampa UV/LED, lakier nawierzchniowy, lakier bazowy, waciki bezpyłowe, bloczek polerski, pilnik, oliwkę, wybrany kolor lakieru hybrydowego.

Krok I: w pierwszej kolejności wykonujemy manicure podstawowy, czyli odsuwamy skórki i piłujemy paznokcie do wybranego kształtu, a następnie matowimy płytkę paznokcia blokiem polerskim i przemywamy odtłuszczaczem.

Krok II: na każdy paznokieć nakładamy cienką warstwę lakieru bazowego i utrwalamy paznokcie w lampie, czas uzależniony jest od tego jaką posiadacie lampę.

Krok III: kolejnym etapem jest nałożenie wybranego koloru. W moim przypadku jest to 56 Police Uniform oraz 88 Crystal Night marki Provocater. Jeżeli jedna warstwa nie będzie nam odpowiadać, nakładamy dwie warstwy.

Krok IV: przedostatni krok to nałożenie warstwy lakieru nawierzchniowego i utrwalenie go w lampie. 

Krok V: na sam koniec przemywamy paznokcie odtłuszczaczem i nakładamy oliwkę. G0towe!
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © 2016 Amélie Atelier , Blogger